3D mapa Amīr Jān

Satelitní mapa Amīr Jān

název bez diakritiky: Amir Jan
správní zařazení: Larkana, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 55' 45" North, 67° 45' 0" East

Amīr Jān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Amir JanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Amīr Jān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Amir Jan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Larkana, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 55' 45" North, 67° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Amīr Jān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Amīr Jān

Hotely Amīr Jān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Amīr Jān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Amīr Jān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Amīr Jān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Amīr Jān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Amīr Jān

3D mapa Amīr Jān v Google Earth

satelitní 3D mapa Amīr Jān, Pákistán

3D mapa Amīr JānGoogle Earth – podívejte se na Amīr Jān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Amīr Jān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Amīr Jān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Amīr Jān, Pákistán v Google Earth »

Letiště Amīr Jān a okolí

Letiště ve městě Amīr Jān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Amīr Jān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Amīr Jān (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Amīr Jān a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Amīr Jān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Amīr Jān: textový odkaz

satelitní mapu Amīr Jān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Amīr Jān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Amīr Jān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Amīr Jān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Amīr Jān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ouro Bobo v oblasti Benoue, Nord, Kamerun
  2. Wuyang v oblasti Huoqiu, Anhui, Čína
  3. Randoga v oblasti Tikhvinskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  4. Lukovica v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.