3D mapa Sultān Faqīr

Satelitní mapa Sultān Faqīr

název bez diakritiky: Sultan Faqir
správní zařazení: Sanghar, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 26° 3' 5" North, 68° 35' 0" East

Sultān Faqīr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sultan FaqirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sultān Faqīr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sultan Faqir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sanghar, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 3' 5" North, 68° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sultān Faqīr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sultān Faqīr

Hotely Sultān Faqīr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sultān Faqīr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sultān Faqīr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sultān Faqīr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sultān Faqīr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sultān Faqīr

3D mapa Sultān Faqīr v Google Earth

satelitní 3D mapa Sultān Faqīr, Pákistán

3D mapa Sultān FaqīrGoogle Earth – podívejte se na Sultān Faqīr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sultān Faqīr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sultān Faqīr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sultān Faqīr, Pákistán v Google Earth »

Letiště Sultān Faqīr a okolí

Letiště ve městě Sultān Faqīr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sultān Faqīr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sultān Faqīr (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sultān Faqīr a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sultān Faqīr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sultān Faqīr: textový odkaz

satelitní mapu Sultān Faqīr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sultān Faqīr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sultān Faqīr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sultān Faqīr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sultān Faqīr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jamba v oblasti Cubal, Benguela, Angola

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.