3D mapa Kābul Māhtam

Satelitní mapa Kābul Māhtam

název bez diakritiky: Kabul Mahtam
správní zařazení: Sukkur, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 41' 0" North, 69° 16' 20" East

Kābul Māhtam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kabul MahtamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kābul Māhtam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kabul Mahtam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sukkur, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 41' 0" North, 69° 16' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kābul Māhtam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kābul Māhtam

Hotely Kābul Māhtam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kābul Māhtam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kābul Māhtam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kābul Māhtam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kābul Māhtam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kābul Māhtam

3D mapa Kābul Māhtam v Google Earth

satelitní 3D mapa Kābul Māhtam, Pákistán

3D mapa Kābul MāhtamGoogle Earth – podívejte se na Kābul Māhtam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kābul Māhtam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kābul Māhtam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kābul Māhtam, Pákistán v Google Earth »

Letiště Kābul Māhtam a okolí

Letiště ve městě Kābul Māhtam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kābul Māhtam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kābul Māhtam (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kābul Māhtam a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kābul Māhtam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kābul Māhtam: textový odkaz

satelitní mapu Kābul Māhtam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kābul Māhtam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kābul Māhtam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kābul Māhtam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kābul Māhtam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ikonda v oblasti Shinyanga, Shinyanga, Tanzanie
  2. Wan Hkunpok v oblasti Keng Tung, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.