3D mapa Minno Mahar

Satelitní mapa Minno Mahar

název bez diakritiky: Minno Mahar
správní zařazení: Sukkur, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 43' 5" North, 69° 20' 30" East

Minno Mahar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Minno MaharVítejte na stránce věnované satelitní mapě Minno Mahar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Minno Mahar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sukkur, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 43' 5" North, 69° 20' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Minno Mahar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Minno Mahar

Hotely Minno Mahar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Minno Mahar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Minno Mahar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Minno Mahar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Minno Mahar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Minno Mahar

3D mapa Minno Mahar v Google Earth

satelitní 3D mapa Minno Mahar, Pákistán

3D mapa Minno MaharGoogle Earth – podívejte se na Minno Mahar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Minno Mahar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Minno Mahar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Minno Mahar, Pákistán v Google Earth »

Letiště Minno Mahar a okolí

Letiště ve městě Minno Mahar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Minno Mahar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Minno Mahar (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Minno Mahar a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Minno Mahar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Minno Mahar: textový odkaz

satelitní mapu Minno Mahar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Minno Mahar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Minno Mahar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Minno Mahar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Minno Mahar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Joaquin v oblasti Gral.J.Ballivia, Beni, Bolívie
  2. Cunnersdorf v oblasti Mittweida, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Grundys Corner v oblasti Bucks County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.