3D mapa Ibrāhīm Panwhar

Satelitní mapa Ibrāhīm Panwhar

název bez diakritiky: Ibrahim Panwhar
správní zařazení: Thatta, Sind, Pákistán, Asie
zeměpisná poloha: 24° 40' 40" North, 67° 44' 56" East

Ibrāhīm Panwhar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ibrahim PanwharVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ibrāhīm Panwhar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ibrahim Panwhar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thatta, Sind, Pákistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 40' 40" North, 67° 44' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ibrāhīm Panwhar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ibrāhīm Panwhar

Hotely Ibrāhīm Panwhar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ibrāhīm Panwhar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ibrāhīm Panwhar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ibrāhīm Panwhar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ibrāhīm Panwhar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ibrāhīm Panwhar

3D mapa Ibrāhīm Panwhar v Google Earth

satelitní 3D mapa Ibrāhīm Panwhar, Pákistán

3D mapa Ibrāhīm PanwharGoogle Earth – podívejte se na Ibrāhīm Panwhar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ibrāhīm Panwhar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ibrāhīm Panwhar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ibrāhīm Panwhar, Pákistán v Google Earth »

Letiště Ibrāhīm Panwhar a okolí

Letiště ve městě Ibrāhīm Panwhar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ibrāhīm Panwhar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ibrāhīm Panwhar (Pákistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ibrāhīm Panwhar a celou oblast Pákistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar: textový odkaz

satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibrāhīm Panwhar: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Gorka v oblasti Krestetskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  2. Toudouchaki v oblasti Felingue, Tillabery, Niger
  3. Thompson v oblasti Crittenden County, Arkansas, Spojené státy americké
  4. Samueleno v oblasti Ospino, Portuguesa, Venezuela
  5. Sirampog v oblasti Brebes, Jawa Tengah, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.