3D mapa Cerro Aguacate

Satelitní mapa Cerro Aguacate

název bez diakritiky: Cerro Aguacate
správní zařazení: Tole, Chiriqui, Panama, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 8° 27' 0" North, 81° 37' 0" West

Cerro Aguacate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cerro AguacateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cerro Aguacate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cerro Aguacate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tole, Chiriqui, Panama, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 27' 0" North, 81° 37' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cerro Aguacate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cerro Aguacate

Hotely Cerro Aguacate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cerro Aguacate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cerro Aguacate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cerro Aguacate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cerro Aguacate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cerro Aguacate

3D mapa Cerro Aguacate v Google Earth

satelitní 3D mapa Cerro Aguacate, Panama

3D mapa Cerro AguacateGoogle Earth – podívejte se na Cerro Aguacate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cerro Aguacate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cerro Aguacate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cerro Aguacate, Panama v Google Earth »

Letiště Cerro Aguacate a okolí

Letiště ve městě Cerro Aguacate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cerro Aguacate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cerro Aguacate (Panama)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cerro Aguacate a celou oblast Panama. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cerro Aguacate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cerro Aguacate: textový odkaz

satelitní mapu Cerro Aguacate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cerro Aguacate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cerro Aguacate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cerro Aguacate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cerro Aguacate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Batnovice v oblasti Trutnov, Královéhradecký kraj, Česká republika
  2. Ailoche v oblasti Biella, Piemonte, Itálie
  3. T'it'a v oblasti South Wello, Amhara, Etiopie
  4. Elbenau v oblasti Schonebeck, Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Německo
  5. Holercani v oblasti Chisinau, Moldávie
  6. Estancia Las Palmas v oblasti Villa Hayes, Presidente Hayes, Paraguay

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.