3D mapa Mani

Satelitní mapa Mani

název bez diakritiky: Mani
správní zařazení: Eastern Highlands, Papua Nová Guinea, Austrálie a Oceánie
zeměpisná poloha: 6° 31' 0" South, 145° 16' 0" East

Mani a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ManiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mani. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Eastern Highlands, Papua Nová Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 31' 0" South, 145° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mani v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mani

Hotely Mani: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mani: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mani, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mani Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mani. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mani

3D mapa Mani v Google Earth

satelitní 3D mapa Mani, Papua Nová Guinea

3D mapa ManiGoogle Earth – podívejte se na Mani z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mani dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mani shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mani, Papua Nová Guinea v Google Earth »

Letiště Mani a okolí

Letiště ve městě Mani a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mani říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mani (Papua Nová Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mani a celou oblast Papua Nová Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mani

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mani: textový odkaz

satelitní mapu Mani: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mani

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mani: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mani: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mani: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Serugolla v oblasti Central, Srí Lanka
  2. Prych v oblasti Yakshur-Bodinskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  3. Akende v oblasti Gboko, Benue, Nigérie
  4. Collpanecucho v oblasti nn, Ayacucho, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.