3D mapa Illio

Satelitní mapa Illio

název bez diakritiky: Illio
správní zařazení: Cotabambas, Apurimac, Peru, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 14° 9' 0" South, 72° 19' 0" West

Illio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IllioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Illio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Illio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cotabambas, Apurimac, Peru, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 9' 0" South, 72° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Illio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Illio

Hotely Illio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Illio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Illio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Illio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Illio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Illio

3D mapa Illio v Google Earth

satelitní 3D mapa Illio, Peru

3D mapa IllioGoogle Earth – podívejte se na Illio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Illio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Illio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Illio, Peru v Google Earth »

Letiště Illio a okolí

Letiště ve městě Illio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Illio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Illio (Peru)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Illio a celou oblast Peru. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Illio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Illio: textový odkaz

satelitní mapu Illio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Illio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Illio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Illio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Illio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kassere v oblasti Kassere, Boundiali, Pobřeží slonoviny
  2. Ngu Thon v oblasti Nong Cong, Thanh Hoa, Vietnam
  3. Boa Fe v oblasti Santa Ines, Bahia, Brazílie
  4. Gaheroulilie v oblasti Gagnoa, Gagnoa, Pobřeží slonoviny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.