3D mapa Campo Domingo

Satelitní mapa Campo Domingo

název bez diakritiky: Campo Domingo
správní zařazení: La Convencion, Cuzco, Peru, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 11° 49' 0" South, 72° 53' 0" West

Campo Domingo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Campo DomingoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Campo Domingo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Campo Domingo, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Convencion, Cuzco, Peru, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 49' 0" South, 72° 53' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Campo Domingo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Campo Domingo

Hotely Campo Domingo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Campo Domingo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Campo Domingo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Campo Domingo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Campo Domingo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Campo Domingo

3D mapa Campo Domingo v Google Earth

satelitní 3D mapa Campo Domingo, Peru

3D mapa Campo DomingoGoogle Earth – podívejte se na Campo Domingo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Campo Domingo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Campo Domingo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Campo Domingo, Peru v Google Earth »

Letiště Campo Domingo a okolí

Letiště ve městě Campo Domingo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Campo Domingo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Campo Domingo (Peru)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Campo Domingo a celou oblast Peru. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Campo Domingo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Campo Domingo: textový odkaz

satelitní mapu Campo Domingo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Campo Domingo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Campo Domingo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Campo Domingo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Campo Domingo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hassuwala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  2. Ker Modi Teddy v oblasti Central Baddibu, North Bank, Gambie
  3. Polar Town v oblasti Tchien, Grand Gedeh, Libérie
  4. Burren Junction v oblasti Walgett, New South Wales, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.