3D mapa Pumallacta

Satelitní mapa Pumallacta

název bez diakritiky: Pumallacta
správní zařazení: Tarma, Junin, Peru, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 11° 15' 55" South, 75° 37' 29" West

Pumallacta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PumallactaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pumallacta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pumallacta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tarma, Junin, Peru, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 15' 55" South, 75° 37' 29" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pumallacta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pumallacta

Hotely Pumallacta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pumallacta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pumallacta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pumallacta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pumallacta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pumallacta

3D mapa Pumallacta v Google Earth

satelitní 3D mapa Pumallacta, Peru

3D mapa PumallactaGoogle Earth – podívejte se na Pumallacta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pumallacta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pumallacta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pumallacta, Peru v Google Earth »

Letiště Pumallacta a okolí

Letiště ve městě Pumallacta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pumallacta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pumallacta (Peru)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pumallacta a celou oblast Peru. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pumallacta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pumallacta: textový odkaz

satelitní mapu Pumallacta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pumallacta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pumallacta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pumallacta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pumallacta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Liyulengkou v oblasti Rong An, Guangxi, Čína
  2. Zhangzhuang v oblasti Anqiu, Shandong, Čína
  3. Dji v oblasti Yalinga, Haute-Kotto, Středoafrická republika
  4. Bockhagen v oblasti Nordvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  5. Blackberry Hills v oblasti Frederick County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.