3D mapa Baadala

Satelitní mapa Baadala

název bez diakritiky: Baadala
správní zařazení: Guinteguela, Touba, Pobřeží slonoviny, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 6' 0" North, 7° 16' 0" West

Baadala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaadalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baadala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baadala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guinteguela, Touba, Pobřeží slonoviny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 6' 0" North, 7° 16' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baadala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baadala

Hotely Baadala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baadala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baadala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baadala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baadala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baadala

3D mapa Baadala v Google Earth

satelitní 3D mapa Baadala, Pobřeží slonoviny

3D mapa BaadalaGoogle Earth – podívejte se na Baadala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baadala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baadala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baadala, Pobřeží slonoviny v Google Earth »

Letiště Baadala a okolí

Letiště ve městě Baadala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baadala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baadala (Pobřeží slonoviny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baadala a celou oblast Pobřeží slonoviny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baadala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baadala: textový odkaz

satelitní mapu Baadala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baadala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baadala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baadala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baadala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saint-Aignan v oblasti Mamers, Sarthe, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. Vaganac v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. Durrenried v oblasti Hasharpberge, Unterfranken, Bayern, Německo
  4. San Pedro v oblasti Villanueva, Chinandega, Nikaragua
  5. La Florida v oblasti Saavedra, La Paz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.