3D mapa Borek Fałęcki

Satelitní mapa Borek Fałęcki

název bez diakritiky: Borek Falecki
správní zařazení: Krakow, Malopolske, Polsko, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 2' 0" North, 19° 56' 0" East

Borek Fałęcki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Borek FaleckiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Borek Fałęcki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Borek Falecki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krakow, Malopolske, Polsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 2' 0" North, 19° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Borek Fałęcki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Borek Fałęcki

Hotely Borek Fałęcki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Borek Fałęcki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Borek Fałęcki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Borek Fałęcki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Borek Fałęcki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Borek Fałęcki

3D mapa Borek Fałęcki v Google Earth

satelitní 3D mapa Borek Fałęcki, Polsko

3D mapa Borek FałęckiGoogle Earth – podívejte se na Borek Fałęcki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Borek Fałęcki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Borek Fałęcki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Borek Fałęcki, Polsko v Google Earth »

Letiště Borek Fałęcki a okolí

Letiště ve městě Borek Fałęcki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Borek Fałęcki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Borek Fałęcki (Polsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Borek Fałęcki a celou oblast Polsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Borek Fałęcki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Borek Fałęcki: textový odkaz

satelitní mapu Borek Fałęcki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Borek Fałęcki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Borek Fałęcki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Borek Fałęcki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Borek Fałęcki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bindalahun v oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone
  2. Dianga v oblasti Sibiti, Lekoumou, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Rambo v oblasti Titao, Yatenga, Burkina Faso
  4. Fleschenbach v oblasti Vogelsbergkreis, Giesharpen, Hessen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.