3D mapa Opaka

Satelitní mapa Opaka

název bez diakritiky: Opaka
správní zařazení: Lubaczow, Podkarpackie, Polsko, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 8' 0" North, 23° 6' 0" East

Opaka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OpakaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Opaka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Opaka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lubaczow, Podkarpackie, Polsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 8' 0" North, 23° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Opaka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Opaka

Hotely Opaka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Opaka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Opaka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Opaka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Opaka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Opaka

3D mapa Opaka v Google Earth

satelitní 3D mapa Opaka, Polsko

3D mapa OpakaGoogle Earth – podívejte se na Opaka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Opaka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Opaka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Opaka, Polsko v Google Earth »

Letiště Opaka a okolí

Letiště ve městě Opaka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Opaka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Opaka (Polsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Opaka a celou oblast Polsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Opaka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Opaka: textový odkaz

satelitní mapu Opaka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Opaka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Opaka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Opaka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Opaka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bardu v oblasti Osh, Kyrgyzstán
  2. Raja v oblasti Halliste, Viljandi, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.