loading

Alentejo: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Alentejo

Hotely Alentejo – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Alentejo. Další města v oblasti Alentejo – viz mapa Alentejo.

Rezervujte si hotel Alentejo on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Alentejo. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Évora

Évora leží v oblasti Evora, Alentejo Central, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Évora).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Evora (navštivte průvodce hotely Évora pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Evora je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Evora

další hotely Évora »
Convento do Espinheiro – A Luxury Collection Hotel & SPA.: fotografie

Convento do Espinheiro – A Luxury Collection Hotel & SPA. *****

Obklopen 80 000m ² krásné zahrady, tento luxusní hotel se nachází v blízkosti města Évora a sídlí v bývalém klášteře z 15. století.

M'AR De AR Aqueduto: fotografie

M'AR De AR Aqueduto *****

Tento luxusní hotel, který se nachází v historickém centru města Évora je, kombinuje tradiční a moderní aspekty, které poskytují hostům s unikátním top-class ubytování a nejlepší služby.

Albergaria Do Calvário: fotografie

Albergaria Do Calvário ****

Díky výjimečné poloze uvnitř hradeb historického města Évora je Albergaria Do Calvário je fantastický hostům nabízí bezkonkurenční služby v romantické, intimní a neformální atmosféře.

Hotely Elvas

Elvas leží v oblasti Elvas, Alto Alentejo, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Elvas).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Elvas (navštivte průvodce hotely Elvas pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Elvas je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Elvas

další hotely Elvas »
Hotel Rural Quinta de Santo António: fotografie

Hotel Rural Quinta de Santo António ****

Quinta je typický Alentejo "Monte", který je portugalština pro velmi velké zemědělské nemovitosti. Quinta soukromé kapli byla postavena v roce 1715. Tento malý 5-hvězdičkový hotel s venkovskými 30 pokojů se nachází v blízkosti Elvas, město proslulé na cukr, ...

Hotel São João De Deus: fotografie

Hotel São João De Deus ****

Postaven na staré hradby města Elvas, v krásně zrenovované bývalého kláštera, tento jedinečný hotel kombinuje historický šarm s klidnou atmosférou.

Hotel D. Luís: fotografie

Hotel D. Luís ***

Krásně se nachází v zámku městě, tento půvabný hotel poskytuje vynikající základnu pro turistiku v regionu s bohatou kulturou a historií.

Hotely Vila Nova de Milfontes

Vila Nova de Milfontes leží v oblasti Odemira, Alentejo Litoral, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Vila Nova de Milfontes).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vila Nova de Milfontes (navštivte průvodce hotely Vila Nova de Milfontes pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vila Nova de Milfontes je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vila Nova de Milfontes

další hotely Vila Nova de Milfontes »
Duna Parque: fotografie

Duna Parque ***

Tento nádherně položený hotel se nachází přímo na pláži, což umožňuje snadný přístup k okolní přírodní duny a přírodní oblasti. Duna Parque je unikátní hotel se nachází v oblasti Vila Nova de Milfontes, zasazené v přírodní ráj dun, mořské a říční.

Castilho Flats: fotografie

Castilho Flats

Uhnízděný mezi Atlantským oceánem a Mira řeky, Castilho Byty nabízí ubytování s vlastním cateringem jen 50 metrů od Farol Beach. Jeho apartmány jsou zařízené dřevěným nábytkem a barevné látky.

Moinho Da Asneira: fotografie

Moinho Da Asneira

Moinho da Asneira je jen 5 km Vila Nova de Milfontes. Nabízí ubytování s jiho-čelí terasy s výhledem na řeku a Mira soukromé laguny. Všechny jeho pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a základní vaření.

Hotely Monsaraz

Monsaraz leží v oblasti Reguengos de Monsaraz, Alentejo Central, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Monsaraz).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Monsaraz (navštivte průvodce hotely Monsaraz pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Monsaraz je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Monsaraz

další hotely Monsaraz »
Vila Planicie: fotografie

Vila Planicie ****

V srdci regionu Portugalské Alentejo sedí to velmi pohodlné ubytování, uvedené na jednom z nejvíce výjimečných prérie Alentejo.

Horta da Moura: fotografie

Horta da Moura ****

V Alentejo, nedaleko středověkého hradu Monsaraz a 900 m od jezera Alqueva, stojí Horta da Moura. Respektovat typickou architekturou regionu, hotel nabízí klid a všechny činnosti se hledat v krajině ...

Monte do Laranjal: fotografie

Monte do Laranjal

S výhledem na hrad, Monsaraz bed and breakfast nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. To představuje organickou zeleninovou zahrádku a venkovní bazén. Bezplatné parkování je k dispozici na místě.

Hotely Castelo de Vide

Castelo de Vide leží v oblasti Castelo de Vide, Alto Alentejo, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Castelo de Vide).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Castelo de Vide (navštivte průvodce hotely Castelo de Vide pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Castelo de Vide je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Castelo de Vide

další hotely Castelo de Vide »
Inatel Castelo De Vide: fotografie

Inatel Castelo De Vide ***

Nachází se v Serra de São Mamede přírodního parku, v historické Castelo de Vide, to typická Alentejo a rustikální hotel nabízí elegantní pokoje s TV s plochou obrazovkou. K vybavení hotelu patří půjčovna kol.

Hotel Castelo de Vide: fotografie

Hotel Castelo de Vide ***

Nabízí nádherný panoramatický výhled na hory Svatého Mamede řada, tento hotel je skvěle umístěn v historické obci Castelo de Vide. Ammaia Golf Club a Ammaia Roman City jsou některé oblasti v okolí zde.

Hotel Sol e Serra: fotografie

Hotel Sol e Serra ***

Hotel Sol e Serra s 82 pokoji je v skvělém místě tím, že je v centru a krásné starobylé město, které je Castelo de Vide, a velmi blízko ke Španělsku.

Hotely São Teotónio

São Teotónio leží v oblasti Odemira, Alentejo Litoral, Alentejo, Portugalsko (viz mapa São Teotónio).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Sao Teotonio (navštivte průvodce hotely São Teotónio pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sao Teotonio je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Sao Teotonio

další hotely São Teotónio »
Sao Teotonio Hotel (ex- Residencial Paisagem): fotografie

Sao Teotonio Hotel (ex- Residencial Paisagem) **

Nachází se v chráněné krajinné oblasti Alentejo a jihozápadní pobřeží Vicentine přírodního parku, Teotónio nabízí pokoje s TV se satelitním příjmem. Najdete v něm obývací pokoj s krbem, TV a časopisů.

Cerro Da Fontinha: fotografie

Cerro Da Fontinha

Nachází se podél přírodní jezero v Parque Natural da Costa Vicentina, tento hotel nabízí rozsáhlou zahradou s lehátky. Amalia Beach a Carvalhal Beach je 5-minut jízdy autem.

Amor de Criança: fotografie

Amor de Criança

Amor de Criança je venkovský majetek, který nabízí stylové a nově postavené apartmány v oblasti São Teotónio, jižní Odemira. Je vybaven bazénem obklopené rybníkem a velkých zelených ploch.

Hotely Marvão

Marvão leží v oblasti Marvao, Alto Alentejo, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Marvão).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Marvao (navštivte průvodce hotely Marvão pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marvao je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Marvao

další hotely Marvão »
Pousada de Marvão - Santa Maria: fotografie

Pousada de Marvão - Santa Maria

Malé tradiční domy Marvo, středověké město s hradbami se datuje do 13. století, zdá se zmáčknout úzkými uličkami, které vítr mezi nimi.

Hotel El-Rei Dom Manuel: fotografie

Hotel El-Rei Dom Manuel ***

Okázale se nachází 862 m vysoký Marvão, nejvyšší vesnice Portugalska, zrekonstruovaný hotel Albergaria el Rei Dom Manuel směsi útulné místní šarm a moderní vybavení.

Casas da Estação: fotografie

Casas da Estação

Casas da Estação se nachází hned vedle vlakového nádraží v Beira - Marvão a má Marvão hrad názory. Každý z klimatizovaných apartmánů patří rustikální dekor a soukromou terasu. Tyto apartmány je kuchyňský kout a jídelna.

Hotely Santiago do Cacém

Santiago do Cacém leží v oblasti Santiago do Cacem, Alentejo Litoral, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Santiago do Cacém).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Santiago do Cacem (navštivte průvodce hotely Santiago do Cacém pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Santiago do Cacem je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Santiago do Cacem

další hotely Santiago do Cacém »
Hotel Caminhos De Santiago: fotografie

Hotel Caminhos De Santiago ****

Úžasná kombinace starého a nového, tradiční a moderní, čeká na vás v Caminhos De Santiago, hotel dojem, že se svou odvážnou architekturou, vynikající design interiéru a kopec umístění.

Hotel Dom Nuno: fotografie

Hotel Dom Nuno ***

V centru města Santiago do Cacém a na půli cesty mezi Lisabonem a Algarve, že "Albergaria D. Nuno" nabízí špičkovou kvalitu skvělého služby na jednom z nejbohatších regionů v historii, památky a přírodní krásy.

Hotel Vila Park: fotografie

Hotel Vila Park ***

Hotel Vila Park je ideální místo pro návštěvu některé velmi krásné a historicky zajímavých míst, jako například Sines a Santiago do Cacém, na Vicentine pobřeží. Najdete kvalitu a komfort pro podnikání, zábavu a relaxaci.

Hotely Vila Viçosa

Vila Viçosa leží v oblasti Vila Vicosa, Alentejo Central, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Vila Viçosa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vila Vicosa (navštivte průvodce hotely Vila Viçosa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vila Vicosa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vila Vicosa

další hotely Vila Viçosa »
Casa do Colégio Velho: fotografie

Casa do Colégio Velho

Nachází se v bývalém zámek ze 16. století, Casa do Colegio Velho nabízí panoramatický výhled zahrada a Vila Viçosa Starého Města. K vybavení patří venkovní bazén.

Pousada Vila Viçosa - D. João IV: fotografie

Pousada Vila Viçosa - D. João IV

V Pousada Vila Viçosa je v bývalém klášteru Chagasovy de Cristo v historické vesnici Vila Viçosa.

Hotel Solar Dos Mascarenhas: fotografie

Hotel Solar Dos Mascarenhas ***

Enjoying velkolepý polohou v historickém centru Vila Viçosa, jen pár metrů od Palace.The Solar vévodova 18 pokojů a 4 apartmá jsou umístěna v moderní budově se nachází ve staré zahrady.

Hotely Troia

Praia de Troia leží v oblasti Grandola, Alentejo Litoral, Alentejo, Portugalsko (viz mapa Troia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Praia de Troia (navštivte průvodce hotely Praia de Troia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Praia de Troia je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Praia de Troia

další hotely Troia »
Tróia Resort - Aqualuz Suite Hotel Apartamentos Troia Mar: fotografie

Tróia Resort - Aqualuz Suite Hotel Apartamentos Troia Mar ****

Tento 4-hvězdičkový Aparthotel je krásně Troia nachází na poloostrově, méně než hodinu jízdy od Lisabonu. To zapůsobí na jeho zařízení, která patří tenisové kurty.

Troia Design Hotel: fotografie

Troia Design Hotel *****

Jen hodinu od letiště Lisabon, tento moderní areál čelí ústí řeky Sado a dojímá s jedinečným designem, stejně jako místo na poloostrově Troia.

Tróia Resort - Aqualuz Suite Hotel Apartamentos Troia Lagoa: fotografie

Tróia Resort - Aqualuz Suite Hotel Apartamentos Troia Lagoa ****

Nachází se na poloostrově Troia a méně než 1 hodinu jízdy od Lisabonu, Aqualuz Suite Hotel Apartamentos Troia Lagoa nabízí pro každého něco.

Hotely Alentejo: rezervace ubytování

Poloha oblasti Alentejo

– viz mapa Alentejo »

Alentejo leží ve státě Portugalsko.

Rezervace ubytování: Alentejo – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Alentejo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Alentejo.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Alentejo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Alentejo – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Alentejo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.