3D mapa Meia Praia

Satelitní mapa Meia Praia

název bez diakritiky: Meia Praia
správní zařazení: Lagos, Algarve, Algarve, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 7' 0" North, 8° 39' 0" West

Meia Praia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Meia PraiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Meia Praia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Meia Praia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lagos, Algarve, Algarve, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 7' 0" North, 8° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Meia Praia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Meia Praia

Hotely Meia Praia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Meia Praia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Meia Praia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Meia Praia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Meia Praia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Meia Praia

3D mapa Meia Praia v Google Earth

satelitní 3D mapa Meia Praia, Portugalsko

3D mapa Meia PraiaGoogle Earth – podívejte se na Meia Praia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Meia Praia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Meia Praia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Meia Praia, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Meia Praia a okolí

Letiště ve městě Meia Praia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Meia Praia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Meia Praia (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Meia Praia a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Meia Praia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Meia Praia: textový odkaz

satelitní mapu Meia Praia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Meia Praia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Meia Praia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Meia Praia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Meia Praia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Palinovici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Phumi Krasang Char v oblasti Kampong Trabek, Prey Veng, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.