3D mapa Cabeço de Câmara

Satelitní mapa Cabeço de Câmara

název bez diakritiky: Cabeco de Camara
správní zařazení: Loule, Algarve, Algarve, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 6' 0" North, 8° 4' 0" West

Cabeço de Câmara a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cabeco de CamaraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cabeço de Câmara. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cabeco de Camara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Loule, Algarve, Algarve, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 6' 0" North, 8° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cabeço de Câmara v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cabeço de Câmara

Hotely Cabeço de Câmara: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cabeço de Câmara: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cabeço de Câmara, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cabeço de Câmara Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cabeço de Câmara. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Cabeço de Câmara

3D mapa Cabeço de Câmara v Google Earth

satelitní 3D mapa Cabeço de Câmara, Portugalsko

3D mapa Cabeço de CâmaraGoogle Earth – podívejte se na Cabeço de Câmara z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cabeço de Câmara dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cabeço de Câmara shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cabeço de Câmara, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Cabeço de Câmara a okolí

Letiště ve městě Cabeço de Câmara a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cabeço de Câmara říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cabeço de Câmara (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cabeço de Câmara a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cabeço de Câmara

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cabeço de Câmara: textový odkaz

satelitní mapu Cabeço de Câmara: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cabeço de Câmara

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cabeço de Câmara: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabeço de Câmara: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cabeço de Câmara: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Westhofen v oblasti Alzey-Worms, Rheinhessen-Pfalz, Rheinland-Pfalz, Německo
  2. `Asam v oblasti Hadramawt, Former South Yemen, Jemen
  3. Kaka v oblasti Mbaki, Lobaye, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.