3D mapa Praia da Rocha

Satelitní mapa Praia da Rocha

název bez diakritiky: Praia da Rocha
správní zařazení: Portimao, Algarve, Algarve, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 7' 0" North, 8° 32' 0" West

Praia da Rocha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Praia da RochaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Praia da Rocha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Praia da Rocha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Portimao, Algarve, Algarve, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 7' 0" North, 8° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Praia da Rocha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Praia da Rocha

Hotely Praia da Rocha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Praia da Rocha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Praia da Rocha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Praia da Rocha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Praia da Rocha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Praia da Rocha

3D mapa Praia da Rocha v Google Earth

satelitní 3D mapa Praia da Rocha, Portugalsko

3D mapa Praia da RochaGoogle Earth – podívejte se na Praia da Rocha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Praia da Rocha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Praia da Rocha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Praia da Rocha, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Praia da Rocha a okolí

Letiště ve městě Praia da Rocha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Praia da Rocha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Praia da Rocha (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Praia da Rocha a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Praia da Rocha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Praia da Rocha: textový odkaz

satelitní mapu Praia da Rocha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Praia da Rocha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Praia da Rocha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Praia da Rocha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Praia da Rocha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Schitu-Zghiaburi v oblasti Vilcea, Rumunsko
  2. Barnesville v oblasti Clay County, Minnesota, Spojené státy americké
  3. Valea de Sus v oblasti Harghita, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.