3D mapa Macieira de Alcoba

Satelitní mapa Macieira de Alcoba

název bez diakritiky: Macieira de Alcoba
správní zařazení: Agueda, Baixo Vouga, Centro, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 37' 0" North, 8° 17' 0" West

Macieira de Alcoba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Macieira de AlcobaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Macieira de Alcoba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Macieira de Alcoba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Agueda, Baixo Vouga, Centro, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 37' 0" North, 8° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Macieira de Alcoba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Macieira de Alcoba

Hotely Macieira de Alcoba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Macieira de Alcoba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Macieira de Alcoba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Macieira de Alcoba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Macieira de Alcoba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Macieira de Alcoba

3D mapa Macieira de Alcoba v Google Earth

satelitní 3D mapa Macieira de Alcoba, Portugalsko

3D mapa Macieira de AlcobaGoogle Earth – podívejte se na Macieira de Alcoba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Macieira de Alcoba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Macieira de Alcoba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Macieira de Alcoba, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Macieira de Alcoba a okolí

Letiště ve městě Macieira de Alcoba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Macieira de Alcoba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Macieira de Alcoba (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Macieira de Alcoba a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Macieira de Alcoba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Macieira de Alcoba: textový odkaz

satelitní mapu Macieira de Alcoba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Macieira de Alcoba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Macieira de Alcoba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Macieira de Alcoba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Macieira de Alcoba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kowtar v oblasti West Azarbayejan, Írán
  2. Tozalmoro v oblasti Soria, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Espe v oblasti Hordaland, Norsko
  4. Alilinu v oblasti Cagayan, Region 2, Filipíny
  5. Caueme v oblasti Maravia, Tete, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.