3D mapa Trancoso de Cima

Satelitní mapa Trancoso de Cima

název bez diakritiky: Trancoso de Cima
správní zařazení: Vila Franca de Xira, Grande Lisboa, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 57' 0" North, 9° 5' 0" West

Trancoso de Cima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Trancoso de CimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Trancoso de Cima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Trancoso de Cima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vila Franca de Xira, Grande Lisboa, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 57' 0" North, 9° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Trancoso de Cima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Trancoso de Cima

Hotely Trancoso de Cima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Trancoso de Cima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Trancoso de Cima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Trancoso de Cima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Trancoso de Cima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Trancoso de Cima

3D mapa Trancoso de Cima v Google Earth

satelitní 3D mapa Trancoso de Cima, Portugalsko

3D mapa Trancoso de CimaGoogle Earth – podívejte se na Trancoso de Cima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Trancoso de Cima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Trancoso de Cima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Trancoso de Cima, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Trancoso de Cima a okolí

Letiště ve městě Trancoso de Cima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Trancoso de Cima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Trancoso de Cima (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Trancoso de Cima a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Trancoso de Cima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Trancoso de Cima: textový odkaz

satelitní mapu Trancoso de Cima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Trancoso de Cima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Trancoso de Cima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Trancoso de Cima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Trancoso de Cima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shijiagang v oblasti Dingxiang, Shanxi, Čína
  2. Poturo v oblasti Churumuco, Michoacan, Mexiko
  3. Chandzonot v oblasti Yaxcaba, Yucatan, Mexiko
  4. Decimoputzu v oblasti Cagliari, Sardegna, Itálie
  5. Kusehha v oblasti Bakhtaran, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.