loading

Oeste: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Oeste

Hotely Oeste – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Oeste. Další města v oblasti Oeste – viz mapa Oeste.

Rezervujte si hotel Oeste on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Oeste. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Alcobaça

Alcobaça leží v oblasti Alcobaca, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Alcobaça).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Alcobaca (navštivte průvodce hotely Alcobaça pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Alcobaca je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Alcobaca

další hotely Alcobaça »
Hotel D. Inês de Castro: fotografie

Hotel D. Inês de Castro ***

Nachází se v historickém Alcobaça, jen kousek od centra města, tento hotel nabízí cenově dostupné ubytování v blízkosti Alcobaa klášter. Část okresu Leiria, Hotel D. Ines de Castro je skvělou základnou pro objevování regionu.

Quinta De Santa Teresa: fotografie

Quinta De Santa Teresa

Okouzlující vlastnost jen 2 km od Alcobaça, obklopené rozsáhlou sadu jablek v malebné venkovské oblasti, Quinta de Santa Teresa je pozvat destinace pro pohodovou dovolenou.

Hotel D. Inês de Castro: fotografie

Hotel D. Inês de Castro ***

Nachází se v historickém městě Alcobaça, D. Ines de Castro nabízí pokoje se satelitním příjmem a vlastní koupelnou. Klášter Alcobaça se nachází 500 metrů od hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi připojením a trezorem.

Hotely Nazaré

Nazaré leží v oblasti Nazare, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Nazaré).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Nazare (navštivte průvodce hotely Nazaré pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nazare je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Nazare

další hotely Nazaré »
Hotel Miramar: fotografie

Hotel Miramar ****

Se nachází jeden z nejkrásnějších pláží v Portugalsku, Nazaré je ideální dovolené. Blízko Pederneira, hotel nabízí výhled na moře a přes Nazaré.

Hotel Praia: fotografie

Hotel Praia ****

Jen kousek od pláže, je tento hotel se nachází v centru Nazaré a nabízí hostům komfortní zázemí během svého pobytu v regionu Portugalska Oeste.

Hotel Mar Bravo: fotografie

Hotel Mar Bravo ***

Nachází se na tradiční náměstí v centru Nazaré, jen co by kamenem dohodil od pláže, to podat dojímá s luxusní služby a výhled na moře.

Hotely Ericeira

Ericeira leží v oblasti Mafra, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Ericeira).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ericeira (navštivte průvodce hotely Ericeira pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ericeira je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ericeira

další hotely Ericeira »
Vila Galé Ericeira: fotografie

Vila Galé Ericeira ****

Chlouba fantastický výhled na Atlantický oceán, je tento hotel se nachází přímo na pláži v Ericeira a vyzařuje pohostinnou atmosféru. Jen kousek od Lisabonu, Vila Galé Ericeira je umístěna v krásně zrenovované budově.

Beachtour Ericeira Apartamentos Turísticos: fotografie

Beachtour Ericeira Apartamentos Turísticos ***

Beachtour Ericeira v poslední době moderní oddělení, která se nachází přes kopec s dech beroucí pohled na Atlantický oceán, 35 minut od mezinárodního letiště v Lisabonu, 20 minut od krásné vesnice Sintra a 5 minut chůze na pláž ...

Hotel Vilazul: fotografie

Hotel Vilazul **

Jen 3 minuty chůze od Modré vlajky South Beach, tento hotel je umístěn uprostřed v půvabné rybářské vesnici Ericeira. Tento hotel je rodinný podnik, jehož manažer se zkušeností z Normanské ostrovy.

Hotely Maceira

Maceira leží v oblasti Torres Vedras, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Maceira).

Seznam hotelů Maceira . Podrobná satelitní mapa Maceira je na samostatné stránce.

Hotely Maceira

hotely Maceira »
Hotel Golf Mar: fotografie

Hotel Golf Mar ***

Chlouba ohromující skalní-top umístění v Maceira, tento hotel je nastaven na velkém vlastnictví poblíž Lisabonu a dojímá s mnoha zařízení a panoramatickým výhledem.

Rainha Santa: fotografie

Rainha Santa

Toto ubytování se nachází 500 metrů od centra Vimeiro, méně než 5 km od pláže a funkcích tenisové kurty a minigolf. Světlé pokoje mají teplé dekor, a kabelovou televizi.

Residencial O Forte: fotografie

Residencial O Forte

Kladen na portugalském západním pobřeží, na pláži v Porto Novo, toto přímořské ústup nabízí vynikající místní kuchyně, 5 km od živého Santa Cruz.

Hotely Caldas da Rainha

Caldas da Rainha leží v oblasti Caldas da Rainha, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Caldas da Rainha).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Caldas da Rainha (navštivte průvodce hotely Caldas da Rainha pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Caldas da Rainha je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Caldas da Rainha

další hotely Caldas da Rainha »
SANA Silver Coast Hotel: fotografie

SANA Silver Coast Hotel ****

Tento moderní hotel se nachází v neoklasicistní budovy v centru Caldas da Rainha je. Nabízí prostorné designové pokoje s nábytkem z tmavého dřeva, bohaté tkaniny a LCD TV.

Europeia Hotel: fotografie

Europeia Hotel ***

V centru města, který se nachází v moderní nákupní centrum "Rua das Montras", a blízko k světu nejstarší SPA nemocnice (15. století).

Hotel Dona Leonor: fotografie

Hotel Dona Leonor ***

Hotel Dona Leonor spojuje moderní exteriér s tradiční interiéry. To má, restaurace, bar, Wi-Fi a je centrálně umístěný v Caldas da Rainha.

Hotely São Martinho do Porto

São Martinho do Porto leží v oblasti Alcobaca, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa São Martinho do Porto).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Sao Martinho do Porto (navštivte průvodce hotely São Martinho do Porto pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sao Martinho do Porto je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Sao Martinho do Porto

další hotely São Martinho do Porto »
Hotel Palace do Capitão: fotografie

Hotel Palace do Capitão ****

Na straně zátoky São Martinho do Porto, Hotel Palace se Capitão funkce elegantně zařízené pokoje a čajovny. Jedná se o dům s uveden secesní architektury.

Bayside: fotografie

Bayside

Nachází se v Sao Martinho do Porto, město v srdci Portugals Silver Coast, tento resort nabízí apartmány s výhledem na Atlantický oceán. Rozloženy do několika budov, Bayside nabízí 24 moderních bytů a ateliérů.

Baia Residence III: fotografie

Baia Residence III

Nabízí moderní apartmány s vlastním balkonem a prostornou kuchyň, je Residence Baia III se nachází 10-minutové chůze od São Martinho do Porto pláže. K dispozici je venkovní bazén pro osvěžení.

Hotely Lourinhã

Lourinhã leží v oblasti Lourinha, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Lourinhã).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Lourinha (navštivte průvodce hotely Lourinhã pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lourinha je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Lourinha

další hotely Lourinhã »
Hotel Figueiredos: fotografie

Hotel Figueiredos **

Residencial Figueiredo se nachází v Lourinhã méně než 5 km od Praia da Areia pláž Branca. Tento hotel nabízí vzduch-stabilizuje pokoje s balkonem a denně kontinentální snídaně.

Residencial Restaurante Dom Lourenco: fotografie

Residencial Restaurante Dom Lourenco

Kombinace toho nejlepšího ze staré a nové, to bílo-prané budova se nachází v blízkosti Praia Da Areia Branca Beach a obsahuje malé množství self-catering apartmánů a pokojů.

Apartamentos Vale Da Varzea: fotografie

Apartamentos Vale Da Varzea

V půvabné vesničce Lourinha, jen kousek od pláže, tento malý nemovitost nabízí útulné a cenově dostupné ubytování v krásném přírodním prostředí.

Hotely Atouguia da Baleia

Atouguia da Baleia leží v oblasti Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Atouguia da Baleia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Atouguia da Baleia (navštivte průvodce hotely Atouguia da Baleia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Atouguia da Baleia je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Atouguia da Baleia

další hotely Atouguia da Baleia »
Atlântico Golfe Hotel: fotografie

Atlântico Golfe Hotel ****

Nachází se v blízkosti města Peniche, s výhledem na Atlantický oceán a útěchy Beach, tento hotel těží z klidném prostředí a má vlastní golfové hřiště.

Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos: fotografie

Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos ***

Těchto vil, se nachází v blízkosti města Peniche, jsou jen co by kamenem dohodil od pláže a poskytují hostům veškeré vybavení potřebné pro nezapomenutelnou dovolenou.

Villas Do Lago - Apartamentos Turisticos: fotografie

Villas Do Lago - Apartamentos Turisticos ***

Těchto vil, se nachází jen několik minut jízdy autem od města Peniche, tvář Atlantského oceánu a nabízejí hostům kvalitní ubytování jen co by kamenem dohodil od útěchy Beach.

Hotely Óbidos

Óbidos leží v oblasti Obidos, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Óbidos).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Obidos (navštivte průvodce hotely Óbidos pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Obidos je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Obidos

další hotely Óbidos »
Bom Sucesso Holiday Design Villas: fotografie

Bom Sucesso Holiday Design Villas *****

Bom Sucesso Holiday Villas Design má vynikající polohu, méně než 50 minut od mezinárodního letiště v Lisabonu, v blízkosti krásně zachovalé středověké městečko Óbidos a bílých písečných největší laguny Portugalska.

Holiday Residences Praia D’El Rey: fotografie

Holiday Residences Praia D’El Rey ****

Krásně umístit mezi Óbidos a rybářské vesnice Peniche Tento luxusní komplex je ideální útočiště od shonu všedního života.

Hotel Real d' Óbidos: fotografie

Hotel Real d' Óbidos ****

Postaven z klasifikované 14. století obecní dům, je tento malý hotel skvěle umístěný na procházku kolem této malebné městečko hradu.

Hotely Foz do Arelho

Foz do Arelho leží v oblasti Caldas da Rainha, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko (viz mapa Foz do Arelho).

Seznam hotelů Foz do Arelho . Podrobná satelitní mapa Foz do Arelho je na samostatné stránce.

Hotely Foz do Arelho

hotely Foz do Arelho »
Hotel Penedo Furado: fotografie

Hotel Penedo Furado **

Zasazeno mezi Óbidos laguny a Atlantský oceán, současné umění-styl bydlení zaujímá výsadní postavení v malé vesničce Foz do Arelho, asi 8 km od Caldas da Rainha.

Inatel Foz Do Arelho: fotografie

Inatel Foz Do Arelho

Inatel Foz Do Arelho je 20 minut od Óbidos a nabízí panoramatický výhled na Berlengas a laguny. K dispozici je bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je celá řada komfortních pokojů a luxusních apartmá.

Foz Praia Hotel: fotografie

Foz Praia Hotel

Nachází se na břehu laguny Obidos, Foz Praia Hotel je 1,5 km od Praia da Foz Arelho. Je vybaven sluneční terasa s panoramatickým výhledem na malebnou krajinu. Pokoje jsou nabídky TV a vlastní koupelnou.

Hotely Oeste: rezervace ubytování

Poloha oblasti Oeste

– viz mapa Oeste »

Oeste leží v oblasti Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko.

Rezervace ubytování: Oeste – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Oeste, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Oeste.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Oeste Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Oeste – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Oeste. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.