loading

Atouguia da Baleia hotely: Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia

Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: Avenida Do Golfe, Praia Da Consolação, 2525-150 Atouguia Da Baleia
zeměpisná poloha: 39° 19' 45" severní šířky, 9° 21' 10" západní délky
oblast: Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
počet pokojů: 77

popis hotelu

Těchto vil, se nachází v blízkosti města Peniche, jsou jen co by kamenem dohodil od pláže a poskytují hostům veškeré vybavení potřebné pro nezapomenutelnou dovolenou.


Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos – podrobné informace & rezervace »

Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Atouguia da Baleia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Atouguia da Baleia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Avenida Do Golfe, Praia Da Consolação ve městě Atouguia da Baleia, Peniche, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko – viz mapa Atouguia da Baleia ».

Hotely blízko hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia

Hotely v okolí hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Atouguia da Baleia

Velká letiště blízko hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia

Letiště blízko hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Dona Rita Park - Apartamentos Turísticos hotel Atouguia da Baleia. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.