3D mapa Vilarinho

Satelitní mapa Vilarinho

název bez diakritiky: Vilarinho
správní zařazení: Chaves, Alto Tras-os-Montes, Norte, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 50' 0" North, 7° 26' 0" West

Vilarinho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VilarinhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vilarinho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vilarinho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaves, Alto Tras-os-Montes, Norte, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 50' 0" North, 7° 26' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vilarinho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vilarinho

Hotely Vilarinho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vilarinho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vilarinho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vilarinho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vilarinho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vilarinho

3D mapa Vilarinho v Google Earth

satelitní 3D mapa Vilarinho, Portugalsko

3D mapa VilarinhoGoogle Earth – podívejte se na Vilarinho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vilarinho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vilarinho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vilarinho, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Vilarinho a okolí

Letiště ve městě Vilarinho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vilarinho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vilarinho (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vilarinho a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vilarinho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vilarinho: textový odkaz

satelitní mapu Vilarinho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vilarinho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vilarinho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vilarinho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vilarinho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tall as Sayyid `Ali v oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.