3D mapa Paçô Vieira

Satelitní mapa Paçô Vieira

název bez diakritiky: Paco Vieira
správní zařazení: Guimaraes, Ave, Norte, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 26' 0" North, 8° 15' 0" West

Paçô Vieira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Paco VieiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paçô Vieira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paco Vieira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guimaraes, Ave, Norte, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 26' 0" North, 8° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paçô Vieira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paçô Vieira

Hotely Paçô Vieira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paçô Vieira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paçô Vieira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paçô Vieira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paçô Vieira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paçô Vieira

3D mapa Paçô Vieira v Google Earth

satelitní 3D mapa Paçô Vieira, Portugalsko

3D mapa Paçô VieiraGoogle Earth – podívejte se na Paçô Vieira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paçô Vieira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paçô Vieira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paçô Vieira, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Paçô Vieira a okolí

Letiště ve městě Paçô Vieira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paçô Vieira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paçô Vieira (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paçô Vieira a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paçô Vieira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paçô Vieira: textový odkaz

satelitní mapu Paçô Vieira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paçô Vieira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paçô Vieira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paçô Vieira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paçô Vieira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chu'ancun v oblasti Gaoyang, Hebei, Čína
  2. Mabiti v oblasti Kindamba, Pool, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Dabanqiao v oblasti Lingchuan, Guangxi, Čína
  4. Pol-e Parzin v oblasti Khuzestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.