3D mapa Porto

Satelitní mapa Porto

název bez diakritiky: Porto
správní zařazení: Porto, Grande Porto, Norte, Portugalsko, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 9' 0" North, 8° 37' 0" West

Porto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PortoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Porto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Porto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto, Grande Porto, Norte, Portugalsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 9' 0" North, 8° 37' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Porto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Porto

Hotely Porto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Porto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Porto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Porto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Porto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Porto

3D mapa Porto v Google Earth

satelitní 3D mapa Porto, Portugalsko

3D mapa PortoGoogle Earth – podívejte se na Porto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Porto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Porto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Porto, Portugalsko v Google Earth »

Letiště Porto a okolí

Letiště ve městě Porto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Porto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Porto (Portugalsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Porto a celou oblast Portugalsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Porto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Porto: textový odkaz

satelitní mapu Porto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Porto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Porto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Porto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Porto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Rincon v oblasti Rojas, Barinas, Venezuela
  2. Tekovo v oblasti Boksitogorskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  3. Hwajung-gol v oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Ban Wang (1) v oblasti Phatthalung, Southern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.