loading

Purbach am Neusiedlersee hotely: Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee

Herberge an der Nikolauszeche

základní informace

třída:
adresa hotelu: Bodenzeile 3-7, 7083 Purbach am Neusiedlersee
zeměpisná poloha: 47° 54' 43" severní šířky, 16° 41' 49" východní délky
oblast: Eisenstadt Umgebung, Burgenland, Rakousko
počet pokojů: 6

popis hotelu

Tento historický hostinec ve víně-pěstování vesnice Purbach na západním břehu jezera Neziderské, jehož kořeny sahají do 12. století, byla rozsáhle renovována v roce 2003.


Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Herberge an der Nikolauszeche – podrobné informace & rezervace »

Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Purbach am Neusiedlersee, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Purbach am Neusiedlersee. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Bodenzeile 3-7 ve městě Purbach am Neusiedlersee, Eisenstadt Umgebung, Burgenland, Rakousko – viz mapa Purbach am Neusiedlersee ».

Hotely blízko hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee

Hotely v okolí hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Purbach am Neusiedlersee

Velká letiště blízko hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee

Letiště blízko hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Herberge an der Nikolauszeche hotel Purbach am Neusiedlersee. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.