3D mapa Léka

Satelitní mapa Léka

název bez diakritiky: Leka
správní zařazení: Samos, Dodekanissa, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 46' 24" North, 26° 41' 9" East

Léka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LekaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Léka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Leka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samos, Dodekanissa, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 46' 24" North, 26° 41' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Léka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Léka

Hotely Léka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Léka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Léka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Léka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Léka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Léka

3D mapa Léka v Google Earth

satelitní 3D mapa Léka, Řecko

3D mapa LékaGoogle Earth – podívejte se na Léka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Léka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Léka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Léka, Řecko v Google Earth »

Letiště Léka a okolí

Letiště ve městě Léka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Léka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Léka (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Léka a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Léka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Léka: textový odkaz

satelitní mapu Léka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Léka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Léka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Léka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Léka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Takarai v oblasti Zhob, Baluchistan, Pákistán
  2. Habana Nueva v oblasti Ciudad de la Habana, Kuba
  3. Kundak v oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie
  4. Sangaipet v oblasti Medak, Andhra Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.