3D mapa Salaóra

Satelitní mapa Salaóra

název bez diakritiky: Salaora
správní zařazení: Arta, Ipiros, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 2' 1" North, 20° 51' 45" East

Salaóra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalaoraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salaóra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salaora, administrativně je místo zařazeno do oblasti Arta, Ipiros, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 2' 1" North, 20° 51' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salaóra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salaóra

Hotely Salaóra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salaóra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salaóra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salaóra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salaóra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salaóra

3D mapa Salaóra v Google Earth

satelitní 3D mapa Salaóra, Řecko

3D mapa SalaóraGoogle Earth – podívejte se na Salaóra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salaóra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salaóra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salaóra, Řecko v Google Earth »

Letiště Salaóra a okolí

Letiště ve městě Salaóra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salaóra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salaóra (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salaóra a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salaóra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salaóra: textový odkaz

satelitní mapu Salaóra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salaóra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salaóra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salaóra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salaóra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rachnevo v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  2. Wettinhohe v oblasti Mittlerer Erzgebirgs Kreis, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Canto Molino v oblasti Oropeza, Chuquisaca, Bolívie
  4. Kazembe v oblasti Kabompo, North Western, Zambie
  5. Wan Na-hpen v oblasti Mong Yawng, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.