3D mapa Káto Potamiá

Satelitní mapa Káto Potamiá

název bez diakritiky: Kato Potamia
správní zařazení: Kikladhes, Kiklades, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 4' 0" North, 25° 26' 0" East

Káto Potamiá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kato PotamiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Káto Potamiá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kato Potamia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 4' 0" North, 25° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Káto Potamiá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Káto Potamiá

Hotely Káto Potamiá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Káto Potamiá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Káto Potamiá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Káto Potamiá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Káto Potamiá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Káto Potamiá

3D mapa Káto Potamiá v Google Earth

satelitní 3D mapa Káto Potamiá, Řecko

3D mapa Káto PotamiáGoogle Earth – podívejte se na Káto Potamiá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Káto Potamiá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Káto Potamiá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Káto Potamiá, Řecko v Google Earth »

Letiště Káto Potamiá a okolí

Letiště ve městě Káto Potamiá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Káto Potamiá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Káto Potamiá (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Káto Potamiá a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Káto Potamiá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Káto Potamiá: textový odkaz

satelitní mapu Káto Potamiá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Káto Potamiá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Káto Potamiá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Káto Potamiá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Káto Potamiá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Miram-ni v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Cool Springs v oblasti Colquitt County, Georgia, Spojené státy americké
  3. Kampung Behor Chichar v oblasti Perlis, Malajsie
  4. Krasnaya Sloboda v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  5. Kasutahi v oblasti Muna, Sulawesi Tenggara, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.