3D mapa Órmos Athiniós

Satelitní mapa Órmos Athiniós

název bez diakritiky: Ormos Athinios
správní zařazení: Kikladhes, Kiklades, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 36° 23' 0" North, 25° 26' 0" East

Órmos Athiniós a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ormos AthiniosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Órmos Athiniós. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ormos Athinios, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kikladhes, Kiklades, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 23' 0" North, 25° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Órmos Athiniós v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Órmos Athiniós

Hotely Órmos Athiniós: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Órmos Athiniós: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Órmos Athiniós, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Órmos Athiniós Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Órmos Athiniós. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Órmos Athiniós

3D mapa Órmos Athiniós v Google Earth

satelitní 3D mapa Órmos Athiniós, Řecko

3D mapa Órmos AthiniósGoogle Earth – podívejte se na Órmos Athiniós z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Órmos Athiniós dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Órmos Athiniós shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Órmos Athiniós, Řecko v Google Earth »

Letiště Órmos Athiniós a okolí

Letiště ve městě Órmos Athiniós a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Órmos Athiniós říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Órmos Athiniós (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Órmos Athiniós a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Órmos Athiniós

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Órmos Athiniós: textový odkaz

satelitní mapu Órmos Athiniós: obrázkový odkaz

satelitní mapu Órmos Athiniós

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Órmos Athiniós: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Órmos Athiniós: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Órmos Athiniós: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Quissala v oblasti Nambuangongo, Bengo, Angola
  2. Muhammad Khan v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  3. KuDubeni v oblasti Cacaduglengrey, Eastern Cape, Jižní Afrika
  4. Jamestown v oblasti Division No. 7, Newfoundland And Labrador, Kanada
  5. Okagi v oblasti YagbaEas, Kogi, Nigérie
  6. Pelisheni v oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.