3D mapa Farángi

Satelitní mapa Farángi

název bez diakritiky: Farangi
správní zařazení: Khania, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 27' 0" North, 24° 7' 0" East

Farángi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FarangiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Farángi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Farangi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khania, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 27' 0" North, 24° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Farángi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Farángi

Hotely Farángi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Farángi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Farángi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Farángi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Farángi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Farángi

3D mapa Farángi v Google Earth

satelitní 3D mapa Farángi, Řecko

3D mapa FarángiGoogle Earth – podívejte se na Farángi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Farángi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Farángi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Farángi, Řecko v Google Earth »

Letiště Farángi a okolí

Letiště ve městě Farángi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Farángi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Farángi (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Farángi a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Farángi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Farángi: textový odkaz

satelitní mapu Farángi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Farángi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Farángi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Farángi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Farángi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Draginje v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  2. Science Hill v oblasti Harrison County, Ohio, Spojené státy americké
  3. Buved v oblasti Gorno-Badakhshan, Tádžikistán
  4. Muhamdawala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.