3D mapa Pakhianá

Satelitní mapa Pakhianá

název bez diakritiky: Pakhiana
správní zařazení: Khania, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 30' 0" North, 24° 1' 0" East

Pakhianá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PakhianaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pakhianá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pakhiana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khania, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 30' 0" North, 24° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pakhianá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pakhianá

Hotely Pakhianá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pakhianá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pakhianá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pakhianá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pakhianá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pakhianá

3D mapa Pakhianá v Google Earth

satelitní 3D mapa Pakhianá, Řecko

3D mapa PakhianáGoogle Earth – podívejte se na Pakhianá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pakhianá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pakhianá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pakhianá, Řecko v Google Earth »

Letiště Pakhianá a okolí

Letiště ve městě Pakhianá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pakhianá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pakhianá (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pakhianá a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pakhianá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pakhianá: textový odkaz

satelitní mapu Pakhianá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pakhianá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pakhianá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pakhianá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pakhianá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Welshfield v oblasti Geauga County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Kalovska Mahala v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  3. Yen Dan v oblasti Ly Nhan, Nam Ha, Vietnam
  4. Couch v oblasti Calhoun County, Alabama, Spojené státy americké
  5. Abaga v oblasti Komo-Mondah (Ntoum), Estuaire, Gabun
  6. Soto v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.