3D mapa Plátanos

Satelitní mapa Plátanos

název bez diakritiky: Platanos
správní zařazení: Khania, Kriti, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 30' 0" North, 24° 0' 0" East

Plátanos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PlatanosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Plátanos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Platanos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khania, Kriti, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 30' 0" North, 24° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Plátanos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Plátanos

Hotely Plátanos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Plátanos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Plátanos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Plátanos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Plátanos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Plátanos

3D mapa Plátanos v Google Earth

satelitní 3D mapa Plátanos, Řecko

3D mapa PlátanosGoogle Earth – podívejte se na Plátanos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Plátanos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Plátanos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Plátanos, Řecko v Google Earth »

Letiště Plátanos a okolí

Letiště ve městě Plátanos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Plátanos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Plátanos (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Plátanos a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Plátanos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Plátanos: textový odkaz

satelitní mapu Plátanos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Plátanos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Plátanos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Plátanos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Plátanos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ap Tan Qui v oblasti Cho Lach, Ben Tre, Vietnam
  2. Bazid Koruna v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.