3D mapa Néa Irakleítsa

Satelitní mapa Néa Irakleítsa

název bez diakritiky: Nea Irakleitsa
správní zařazení: Kavala, Makedonia, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 51' 52" North, 24° 18' 57" East

Néa Irakleítsa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nea IrakleitsaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Néa Irakleítsa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nea Irakleitsa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kavala, Makedonia, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 51' 52" North, 24° 18' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Néa Irakleítsa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Néa Irakleítsa

Hotely Néa Irakleítsa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Néa Irakleítsa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Néa Irakleítsa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Néa Irakleítsa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Néa Irakleítsa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Néa Irakleítsa

3D mapa Néa Irakleítsa v Google Earth

satelitní 3D mapa Néa Irakleítsa, Řecko

3D mapa Néa IrakleítsaGoogle Earth – podívejte se na Néa Irakleítsa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Néa Irakleítsa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Néa Irakleítsa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Néa Irakleítsa, Řecko v Google Earth »

Letiště Néa Irakleítsa a okolí

Letiště ve městě Néa Irakleítsa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Néa Irakleítsa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Néa Irakleítsa (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Néa Irakleítsa a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Néa Irakleítsa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Néa Irakleítsa: textový odkaz

satelitní mapu Néa Irakleítsa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Néa Irakleítsa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Néa Irakleítsa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Néa Irakleítsa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Néa Irakleítsa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pendeboro v oblasti Marion County, South Carolina, Spojené státy americké
  2. Ushqui v oblasti La Union, Arequipa, Peru
  3. Cachiri v oblasti Surata, Santander, Kolumbie
  4. Hoseynabad v oblasti Yazd, Írán
  5. Village North v oblasti DeKalb County, Georgia, Spojené státy americké
  6. Corvesin v oblasti Soria, Castilla y Leon, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.