3D mapa PalaiónTsiflíkion

Satelitní mapa PalaiónTsiflíkion

název bez diakritiky: PalaionTsiflikion
správní zařazení: Kavala, Makedonia, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 54' 12" North, 24° 20' 53" East

PalaiónTsiflíkion a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalaionTsiflikionVítejte na stránce věnované satelitní mapě PalaiónTsiflíkion. Název zobrazeného místa bez diakritiky je PalaionTsiflikion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kavala, Makedonia, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 54' 12" North, 24° 20' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: PalaiónTsiflíkion v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely PalaiónTsiflíkion

Hotely PalaiónTsiflíkion: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely PalaiónTsiflíkion: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě PalaiónTsiflíkion, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě PalaiónTsiflíkion Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě PalaiónTsiflíkion. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města PalaiónTsiflíkion

3D mapa PalaiónTsiflíkion v Google Earth

satelitní 3D mapa PalaiónTsiflíkion, Řecko

3D mapa PalaiónTsiflíkionGoogle Earth – podívejte se na PalaiónTsiflíkion z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu PalaiónTsiflíkion dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu PalaiónTsiflíkion shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa PalaiónTsiflíkion, Řecko v Google Earth »

Letiště PalaiónTsiflíkion a okolí

Letiště ve městě PalaiónTsiflíkion a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích PalaiónTsiflíkion říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast PalaiónTsiflíkion (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro PalaiónTsiflíkion a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu PalaiónTsiflíkion

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu PalaiónTsiflíkion: textový odkaz

satelitní mapu PalaiónTsiflíkion: obrázkový odkaz

satelitní mapu PalaiónTsiflíkion

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu PalaiónTsiflíkion: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu PalaiónTsiflíkion: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu PalaiónTsiflíkion: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Munamansi v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Yarey v oblasti Afgooye (Afgoi), Sh. Hoose, Somálsko
  3. Kot v oblasti Kachhi, Baluchistan, Pákistán
  4. Novoyulbarisovo v oblasti Khaybullinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.