3D mapa Koutroukóïs

Satelitní mapa Koutroukóïs

název bez diakritiky: Koutroukois
správní zařazení: Kefallinia, Nissia Ioniou, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 6' 0" North, 20° 46' 0" East

Koutroukóïs a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KoutroukoisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Koutroukóïs. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Koutroukois, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kefallinia, Nissia Ioniou, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 6' 0" North, 20° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Koutroukóïs v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Koutroukóïs

Hotely Koutroukóïs: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Koutroukóïs: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Koutroukóïs, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Koutroukóïs Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Koutroukóïs. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Koutroukóïs

3D mapa Koutroukóïs v Google Earth

satelitní 3D mapa Koutroukóïs, Řecko

3D mapa KoutroukóïsGoogle Earth – podívejte se na Koutroukóïs z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Koutroukóïs dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Koutroukóïs shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Koutroukóïs, Řecko v Google Earth »

Letiště Koutroukóïs a okolí

Letiště ve městě Koutroukóïs a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Koutroukóïs říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Koutroukóïs (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Koutroukóïs a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Koutroukóïs

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Koutroukóïs: textový odkaz

satelitní mapu Koutroukóïs: obrázkový odkaz

satelitní mapu Koutroukóïs

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Koutroukóïs: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Koutroukóïs: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Koutroukóïs: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Spareck v oblasti Sankt Johann im Pongau, Salzburg, Rakousko
  2. Tadmait v oblasti Boumerdes, Alžírsko
  3. Arema v oblasti North Wello, Amhara, Etiopie
  4. Pickhardshammer v oblasti Waldeck-Frankenberg, Kassel, Hessen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.