3D mapa Mavráta

Satelitní mapa Mavráta

název bez diakritiky: Mavrata
správní zařazení: Kefallinia, Nissia Ioniou, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 4' 0" North, 20° 44' 0" East

Mavráta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MavrataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mavráta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mavrata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kefallinia, Nissia Ioniou, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 4' 0" North, 20° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mavráta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mavráta

Hotely Mavráta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mavráta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mavráta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mavráta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mavráta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mavráta

3D mapa Mavráta v Google Earth

satelitní 3D mapa Mavráta, Řecko

3D mapa MavrátaGoogle Earth – podívejte se na Mavráta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mavráta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mavráta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mavráta, Řecko v Google Earth »

Letiště Mavráta a okolí

Letiště ve městě Mavráta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mavráta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mavráta (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mavráta a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mavráta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mavráta: textový odkaz

satelitní mapu Mavráta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mavráta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mavráta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mavráta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mavráta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lanqibaozi v oblasti Fengcheng, Liaoning, Čína
  2. Apianyinase v oblasti Juaso-Bankaman, Ashanti, Ghana
  3. Roddams Trailer Park v oblasti Jefferson County, Alabama, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.