3D mapa Petrokhórion

Satelitní mapa Petrokhórion

název bez diakritiky: Petrokhorion
správní zařazení: Xanthi, Thraki, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 7' 0" North, 24° 50' 0" East

Petrokhórion a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PetrokhorionVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petrokhórion. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Petrokhorion, administrativně je místo zařazeno do oblasti Xanthi, Thraki, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 7' 0" North, 24° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petrokhórion v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petrokhórion

Hotely Petrokhórion: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petrokhórion: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petrokhórion, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petrokhórion Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petrokhórion. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Petrokhórion

3D mapa Petrokhórion v Google Earth

satelitní 3D mapa Petrokhórion, Řecko

3D mapa PetrokhórionGoogle Earth – podívejte se na Petrokhórion z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petrokhórion dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petrokhórion shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petrokhórion, Řecko v Google Earth »

Letiště Petrokhórion a okolí

Letiště ve městě Petrokhórion a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petrokhórion říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petrokhórion (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petrokhórion a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petrokhórion

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petrokhórion: textový odkaz

satelitní mapu Petrokhórion: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petrokhórion

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petrokhórion: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petrokhórion: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petrokhórion: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kuorkandi v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  2. Miaotaizi v oblasti Shangnan, Shaanxi, Čína
  3. Bellevue v oblasti Plaquemines Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  4. Chojno Stare v oblasti Chelm I, Lubeiskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.