3D mapa Potamiá

Satelitní mapa Potamiá

název bez diakritiky: Potamia
správní zařazení: Xanthi, Thraki, Řecko, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 2' 0" North, 25° 2' 0" East

Potamiá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PotamiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Potamiá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Potamia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Xanthi, Thraki, Řecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 2' 0" North, 25° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Potamiá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Potamiá

Hotely Potamiá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Potamiá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Potamiá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Potamiá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Potamiá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Potamiá

3D mapa Potamiá v Google Earth

satelitní 3D mapa Potamiá, Řecko

3D mapa PotamiáGoogle Earth – podívejte se na Potamiá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Potamiá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Potamiá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Potamiá, Řecko v Google Earth »

Letiště Potamiá a okolí

Letiště ve městě Potamiá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Potamiá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Potamiá (Řecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Potamiá a celou oblast Řecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Potamiá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Potamiá: textový odkaz

satelitní mapu Potamiá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Potamiá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Potamiá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Potamiá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Potamiá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lucun v oblasti Yixian, Anhui, Čína
  2. Saelices de Sabero v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Casit-an v oblasti Aklan, Region 6, Filipíny
  4. Mironim v oblasti Brest, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.