3D mapa Bacaké Pequeño

Satelitní mapa Bacaké Pequeño

název bez diakritiky: Bacake Pequeno
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 34' 0" North, 8° 52' 0" East

Bacaké Pequeño a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bacake PequenoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bacaké Pequeño. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bacake Pequeno, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 34' 0" North, 8° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bacaké Pequeño v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bacaké Pequeño

Hotely Bacaké Pequeño: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bacaké Pequeño: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bacaké Pequeño, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bacaké Pequeño Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bacaké Pequeño. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bacaké Pequeño

3D mapa Bacaké Pequeño v Google Earth

satelitní 3D mapa Bacaké Pequeño, Rovníková Guinea

3D mapa Bacaké PequeñoGoogle Earth – podívejte se na Bacaké Pequeño z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bacaké Pequeño dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bacaké Pequeño shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bacaké Pequeño, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bacaké Pequeño a okolí

Letiště ve městě Bacaké Pequeño a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bacaké Pequeño říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bacaké Pequeño (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bacaké Pequeño a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bacaké Pequeño

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bacaké Pequeño: textový odkaz

satelitní mapu Bacaké Pequeño: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bacaké Pequeño

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bacaké Pequeño: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bacaké Pequeño: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bacaké Pequeño: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kiran Mili v oblasti Kollo, Tillabery, Niger
  2. Boskovici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  3. Godiyalgaon v oblasti Garhwal, Uttar Pradesh, Indie
  4. Mutula v oblasti Mongu, Western, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.