3D satelitní mapa Cupapa v Google Earth

název bez diakritiky: Cupapa
správní zařazení: Bioko Norte, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 40' 0" North, 8° 55' 0" East

Google Earth: Cupapa a okolí

Google Earth – mapa CupapaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Cupapa. Zobrazené místo je známé jako Cupapa, administrativně se řadí do oblasti Bioko Norte, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 3° 40' 0" North, 8° 55' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Cupapa: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Cupapa on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cupapa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cupapa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cupapa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cupapa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Cupapa v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Cupapa v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Cupapa Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Cupapa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Cupapa. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Cupapa a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cupapa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cupapa (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Cupapa a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Yuyutico v oblasti Franz Tamayo, La Paz, Bolívie
  2. Ois da Ribeira v oblasti Agueda, Baixo Vouga, Centro, Portugalsko
  3. Arnold v oblasti Marquette County, Michigan, Spojené státy americké
  4. Khuda Yar Khan Pathan v oblasti Larkana, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.