3D mapa Bitet

Satelitní mapa Bitet

název bez diakritiky: Bitet
správní zařazení: Kientem, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 0' 0" North, 11° 16' 0" East

Bitet a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BitetVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bitet. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bitet, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kientem, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 0' 0" North, 11° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bitet v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bitet

Hotely Bitet: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bitet: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bitet, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bitet Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bitet. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bitet

3D mapa Bitet v Google Earth

satelitní 3D mapa Bitet, Rovníková Guinea

3D mapa BitetGoogle Earth – podívejte se na Bitet z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bitet dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bitet shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bitet, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bitet a okolí

Letiště ve městě Bitet a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bitet říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bitet (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bitet a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bitet

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bitet: textový odkaz

satelitní mapu Bitet: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bitet

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bitet: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bitet: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bitet: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mougon v oblasti Chinon, Indre-et-Loire, Centre, Francie
  2. Wan Hsing-yang v oblasti Keng Tung, Shan, Barma
  3. Xicun v oblasti Quhai, Zhejiang, Čína
  4. Sergeyevka Vtoraya v oblasti Shilovskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko
  5. Tutama v oblasti Sulaymaniyah, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.