3D mapa Bongo

Satelitní mapa Bongo

název bez diakritiky: Bongo
správní zařazení: Litoral, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 52' 0" North, 9° 55' 0" East

Bongo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BongoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bongo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bongo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Litoral, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 52' 0" North, 9° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bongo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bongo

Hotely Bongo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bongo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bongo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bongo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bongo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bongo

3D mapa Bongo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bongo, Rovníková Guinea

3D mapa BongoGoogle Earth – podívejte se na Bongo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bongo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bongo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bongo, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Bongo a okolí

Letiště ve městě Bongo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bongo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bongo (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bongo a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bongo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bongo: textový odkaz

satelitní mapu Bongo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bongo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bongo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bongo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bongo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sin Nombre de Cerice v oblasti Matanzas, Kuba
  2. Shaochuan v oblasti Shexian, Anhui, Čína
  3. Shabalyuk v oblasti Debesskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  4. Nucareni v oblasti Orhei, Moldávie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.