3D mapa Santa María

Satelitní mapa Santa María

název bez diakritiky: Santa Maria
správní zařazení: Litoral, Rovníková Guinea, Afrika
zeměpisná poloha: 1° 11' 0" North, 9° 52' 0" East

Santa María a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa MariaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa María. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Maria, administrativně je místo zařazeno do oblasti Litoral, Rovníková Guinea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 11' 0" North, 9° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa María v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa María

Hotely Santa María: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa María: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa María, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa María Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa María. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa María

3D mapa Santa María v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa María, Rovníková Guinea

3D mapa Santa MaríaGoogle Earth – podívejte se na Santa María z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa María dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa María shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa María, Rovníková Guinea v Google Earth »

Letiště Santa María a okolí

Letiště ve městě Santa María a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa María říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa María (Rovníková Guinea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa María a celou oblast Rovníková Guinea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa María

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa María: textový odkaz

satelitní mapu Santa María: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa María

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa María: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa María: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa María: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sangnyup'yong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Colonia San Martin v oblasti Saavedra, Buenos Aires, Argentina
  3. Joliette v oblasti Pembina County, North Dakota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.