3D mapa Ioneşti

Satelitní mapa Ioneşti

název bez diakritiky: Ionesti
správní zařazení: Arad, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 14' 0" North, 22° 33' 0" East

Ioneşti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IonestiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ioneşti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ionesti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Arad, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 14' 0" North, 22° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ioneşti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ioneşti

Hotely Ioneşti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ioneşti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ioneşti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ioneşti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ioneşti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ioneşti

3D mapa Ioneşti v Google Earth

satelitní 3D mapa Ioneşti, Rumunsko

3D mapa IoneştiGoogle Earth – podívejte se na Ioneşti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ioneşti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ioneşti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ioneşti, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Ioneşti a okolí

Letiště ve městě Ioneşti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ioneşti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ioneşti (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ioneşti a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ioneşti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ioneşti: textový odkaz

satelitní mapu Ioneşti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ioneşti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ioneşti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ioneşti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ioneşti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Knunda v oblasti Dzanani, Northern Province, Jižní Afrika
  2. Sharan v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  3. Angie v oblasti Washington Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  4. Grapevine (historical) v oblasti Bledsoe County, Tennessee, Spojené státy americké
  5. Slackwater (historical) v oblasti Stark County, Illinois, Spojené státy americké
  6. Trecionys v oblasti Prienu, Kaunas, Litva

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.