3D mapa Brateşu Vechi

Satelitní mapa Brateşu Vechi

název bez diakritiky: Bratesu Vechi
správní zařazení: Braila, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 4' 0" North, 27° 17' 0" East

Brateşu Vechi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bratesu VechiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Brateşu Vechi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bratesu Vechi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Braila, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 4' 0" North, 27° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Brateşu Vechi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Brateşu Vechi

Hotely Brateşu Vechi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Brateşu Vechi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Brateşu Vechi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Brateşu Vechi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Brateşu Vechi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Brateşu Vechi

3D mapa Brateşu Vechi v Google Earth

satelitní 3D mapa Brateşu Vechi, Rumunsko

3D mapa Brateşu VechiGoogle Earth – podívejte se na Brateşu Vechi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Brateşu Vechi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Brateşu Vechi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Brateşu Vechi, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Brateşu Vechi a okolí

Letiště ve městě Brateşu Vechi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Brateşu Vechi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Brateşu Vechi (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Brateşu Vechi a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Brateşu Vechi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Brateşu Vechi: textový odkaz

satelitní mapu Brateşu Vechi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Brateşu Vechi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Brateşu Vechi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Brateşu Vechi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Brateşu Vechi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ismay v oblasti Custer County, Montana, Spojené státy americké
  2. Guoiacue v oblasti Magude, Maputo, Mozambik
  3. Karvasalmi v oblasti Pohjois-Savo, Ita-Suomi, Finsko
  4. Ngashi-Majia v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  5. Bacaba v oblasti Carauari, Amazonas, Brazílie
  6. Royal Oak v oblasti Talbot County, Maryland, Spojené státy americké
  7. Le Verdier v oblasti Figeac, Lot, Midi-Pyrenees, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.