3D mapa Braşov

Satelitní mapa Braşov

název bez diakritiky: Brasov
správní zařazení: Brasov, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 38' 0" North, 25° 35' 0" East

Braşov a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BrasovVítejte na stránce věnované satelitní mapě Braşov. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Brasov, administrativně je místo zařazeno do oblasti Brasov, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 38' 0" North, 25° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Braşov v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Braşov

Hotely Braşov: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Braşov: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Braşov, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Braşov Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Braşov. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Braşov

3D mapa Braşov v Google Earth

satelitní 3D mapa Braşov, Rumunsko

3D mapa BraşovGoogle Earth – podívejte se na Braşov z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Braşov dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Braşov shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Braşov, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Braşov a okolí

Letiště ve městě Braşov a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Braşov říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Braşov (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Braşov a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Braşov

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Braşov: textový odkaz

satelitní mapu Braşov: obrázkový odkaz

satelitní mapu Braşov

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Braşov: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Braşov: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Braşov: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mwanaliongolo v oblasti Sesheke, Western, Zambie
  2. Yaoqiao v oblasti Zhengzhou Shiqu, Henan, Čína
  3. Srednja Socanica v oblasti Sisak-Moslavina, Chorvatsko
  4. East Hoathly v oblasti East Sussex County, South East, England, Velká Británie
  5. Wiederstein v oblasti Siegen-Wittgenstein, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.