3D mapa Constanţa

Satelitní mapa Constanţa

název bez diakritiky: Constanta
správní zařazení: Constanta, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 11' 0" North, 28° 39' 0" East

Constanţa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ConstantaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Constanţa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Constanta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Constanta, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 11' 0" North, 28° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Constanţa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Constanţa

Hotely Constanţa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Constanţa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Constanţa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Constanţa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Constanţa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Constanţa

3D mapa Constanţa v Google Earth

satelitní 3D mapa Constanţa, Rumunsko

3D mapa ConstanţaGoogle Earth – podívejte se na Constanţa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Constanţa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Constanţa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Constanţa, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Constanţa a okolí

Letiště ve městě Constanţa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Constanţa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Constanţa (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Constanţa a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Constanţa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Constanţa: textový odkaz

satelitní mapu Constanţa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Constanţa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Constanţa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Constanţa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Constanţa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kuznica Nowa v oblasti Klobuck, Slaskie, Polsko
  2. Denton v oblasti North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie
  3. La Sagrada v oblasti Salamanca, Castilla y Leon, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.