3D mapa Tomis Nord

Satelitní mapa Tomis Nord

název bez diakritiky: Tomis Nord
správní zařazení: Constanta, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 12' 0" North, 28° 37' 0" East

Tomis Nord a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tomis NordVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tomis Nord. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tomis Nord, administrativně je místo zařazeno do oblasti Constanta, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 12' 0" North, 28° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tomis Nord v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tomis Nord

Hotely Tomis Nord: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tomis Nord: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tomis Nord, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tomis Nord Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tomis Nord. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tomis Nord

3D mapa Tomis Nord v Google Earth

satelitní 3D mapa Tomis Nord, Rumunsko

3D mapa Tomis NordGoogle Earth – podívejte se na Tomis Nord z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tomis Nord dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tomis Nord shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tomis Nord, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Tomis Nord a okolí

Letiště ve městě Tomis Nord a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tomis Nord říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tomis Nord (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tomis Nord a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tomis Nord

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tomis Nord: textový odkaz

satelitní mapu Tomis Nord: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tomis Nord

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tomis Nord: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tomis Nord: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tomis Nord: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Valea Opriseni v oblasti Cluj, Rumunsko
  2. Taxisco v oblasti Taxisco, Santa Rosa, Guatemala
  3. Mangandu v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.