3D mapa Gălăuţaş

Satelitní mapa Gălăuţaş

název bez diakritiky: Galautas
správní zařazení: Harghita, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 55' 0" North, 25° 26' 0" East

Gălăuţaş a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GalautasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gălăuţaş. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Galautas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Harghita, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 55' 0" North, 25° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gălăuţaş v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gălăuţaş

Hotely Gălăuţaş: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gălăuţaş: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gălăuţaş, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gălăuţaş Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gălăuţaş. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gălăuţaş

3D mapa Gălăuţaş v Google Earth

satelitní 3D mapa Gălăuţaş, Rumunsko

3D mapa GălăuţaşGoogle Earth – podívejte se na Gălăuţaş z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gălăuţaş dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gălăuţaş shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gălăuţaş, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Gălăuţaş a okolí

Letiště ve městě Gălăuţaş a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gălăuţaş říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gălăuţaş (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gălăuţaş a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gălăuţaş

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gălăuţaş: textový odkaz

satelitní mapu Gălăuţaş: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gălăuţaş

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gălăuţaş: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gălăuţaş: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gălăuţaş: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sojhla Tanwari v oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán
  2. Jain v oblasti Cantabria, Cantabria, Španělsko
  3. Pejici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. Jelna v oblasti Nowy Sacz I, Malopolske, Polsko
  5. Thompson v oblasti Winnebago County, Iowa, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.