3D mapa Idrici

Satelitní mapa Idrici

název bez diakritiky: Idrici
správní zařazení: Vaslui, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 28' 0" North, 27° 54' 0" East

Idrici a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IdriciVítejte na stránce věnované satelitní mapě Idrici. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Idrici, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vaslui, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 28' 0" North, 27° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Idrici v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Idrici

Hotely Idrici: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Idrici: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Idrici, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Idrici Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Idrici. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Idrici

3D mapa Idrici v Google Earth

satelitní 3D mapa Idrici, Rumunsko

3D mapa IdriciGoogle Earth – podívejte se na Idrici z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Idrici dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Idrici shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Idrici, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Idrici a okolí

Letiště ve městě Idrici a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Idrici říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Idrici (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Idrici a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Idrici

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Idrici: textový odkaz

satelitní mapu Idrici: obrázkový odkaz

satelitní mapu Idrici

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Idrici: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Idrici: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Idrici: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pelbou v oblasti Faro, Nord, Kamerun
  2. P'ungsal-li v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Il'inskoye v oblasti Vyshnevolotskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  4. Tacay v oblasti Western Samar, Region 8, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.